Uwaga, ognisko osiedlowe wkrótce…

Zapraszamy mieszkańców naszego osiedla na spotkanie przy ognisku, które odbędzie się w dniu 15 czerwca (piątek) o godzinie 19:00 przy parkingu na końcu ulicy Nowiec. Prosimy o zabranie niezbędnych akcesoriów, które mogą być przydatne na ogniskowej biesiadzie. Spotkanie jest nieoficjalne i w związku z tym nie obowiązują stroje wieczorowe :-)) Obowiązuje natomiast – dobry humor i uśmiech.

Zapraszamy Nowczan i Gości

Rada Osiedla Nowiec

 

Ognisko osiedlowe 15 VI 2018
Tagi:    

Komentarz do “Ognisko osiedlowe 15 VI 2018

 • 2018-06-08 z 19:11
  Permalink

  Pomimo uprzednich monitów organizacja ogniska nie doczekała się ustanowienia w formie pisemnej regulaminu co leży w gestii Rady Osiedla jak i Zarządcy, a daje możliwości pokrętnych tłumaczeń użytkowników o czasie palenia ogniska i porządku po ognisku.

  Nie chciałbym być okrzyknięty wrogiem integracji Nowiczan, ale nie jestem zwolennikiem nocnego wdychania dymu z niedogaszanych ognisk czy potykania się o śmieci na następny dzień, których część rozwiewana jest wzdłuż ulicy Nowiec.

  Nie wiem czym można tłumaczyć brak regulaminu, może świadomością, iż jedynym miejscem dla ogniska w Gdańsku jest park Reagana co jest normowane Uchwałą UMG.

  Proszę o wpisanie punktu Ognisko do punktu obrad zebrania.

Dodaj komentarz